*** města_místa_události a zážitky ***,  Kantořina

AKCE ŠKOLY S MÝMI „DĚTMI“

Byly minimálně dvě akce, které se opravdu vydařily a které se natrvalo vryly nejen do mé paměti. Zaprvé to byl několikadenní výlet s přespáním na chatě TJ Pardubice v Mladkově. Manželka zajistila sponzorské dary od spřáteleného řeznictví a z pekárny. Já jsem uvařil hrnec guláše, takže hlad určitě neměli.
Ale uhlídat ten pytel blech není žádná sranda, tak se mnou jela ještě jedna kolegyně a moje manželka.
Jen jsme se tak neflákali, ale částečně probíhala i výuka. Protože jsem strašně hodný, tak mě přemluvili a pustil jsem je na diskošku do Rabitu Králíky, samozřejmě s dospělým dozorem.

Také jsme absolvovali exkurzi do strojírenského závodu Jesen s.r.o. Jeseník ve Štítech. Vyráběly se tam součástky a díly pro automobilový průmysl. Když už jsme byli ve Štítech, tak nešlo nenavštívit sportovní areál pro akrobatické skoky na lyžích – samozřejmě jen tréninkově, do vody bazénu. Zřídil si ho mistr světa Aleš Valenta.
A pak také dětský domov ve Štítech.

Když jsme byli v těchto končinách, tak jsme museli také vystoupat z Králík po schodech ke Klášteru Horní Hedeč.

p.s.: Proti focení neměl nikdo námitky a netvdil jsem, že je to jen do mého soukromého archivu. Přesto, kdyby se někomu jeho fotka nelíbila, není problém, abych ji smazal. Z druhé strany jsou to krásné vzpomínky,

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.