Glosy,  Politika

Až bude nejhůř, tak vyjedou blaničtí rytíři

Zatím,ale nejhůř není.
A až nastane čas, tak se bez cizí pomoci obejdeme. Stačí, když použijeme zdravý selský rozum a nebudeme mít v hlavě seno – jako někdo (nechci jmenovat).

V podstatě na to, abychom defenestrovali současnou vládu hlupců, donutili poslaneckou sněmovnu k rozpuštění a senát ke zrušení stačí vyhlásit časově neomezenou, všeobecnou generální stávku. Musela by se toho chytnou nějaká občanská iniciativa, protože na odbory se spolehnout nedá – ty v podstatě od revoluce nexistují.

Abychom mohli všichni zůstat doma a nechodit do práce (včetně nepřetržitých provozů), tak se na to musíme připravit. Očesat vkladní knížky jako angrešt, v dostatečném předstihu nakoupit trvalé potraviny (konzervy masové i kompoty a marmelády, pro děti přesnídávky a polévky, knäckebrot, hotové směsi na pečení chleba, mouku, sůl, sádlo, máslo, brambory, rýži, těstoviny, atd).

Pak se opět spojit se Slovenskem a obnovit Československou republiku. Tím by padly současné smlouvy a dohody a mohli bychom se vyvázat z Evropské unie a z NATO.
Cizí vojska a techniku by vyprovodi Kocáb.

Pak vybudovat kanál Labe-Odra-Dunaj, ev. s pomocí Madarska, Polska, Rakouska, Německa Ruska. A žili bychom si jako Švýcaři.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.